| Roxanne22 a întrebat:

Hei! De curand am achizitionat un router wireless d-link dir-615. La instalare, am urmat toti pasii, dar la al 3 - lea pas trebuia sa mi se aprinda un beculet la router care arata ca un glob prin care se conecteaza internetul cu router-ul si nu mi se aprinde, mi se aprinde beculetul de langa el ")))" si imi spune sa verific daca am bagat bine cablurile ( care sigur le-am bagat bine ). Mentionez ca am Windows 7 64bit si am citit ca este compatibil. Gresesc eu ceva? Cine ma ajuta dau FUNDA!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| stoian36 a răspuns:

Intra pe link si uita-te mai jos la comentarii.
Il poti configura si prin interfata web si nu mai trebuie folosit softul de pe cd.
http://profitshare.emag.ro/....../click.php