| idontcareeeeee a întrebat:

Hei, de curand mi-am cumparat acest laptop http://www.altex.ro/......indows-8-1 si problema este ca nu stiu cum sa bag un CD in el, nu are buton acolo unde trebuie bagat CD-ul. Cum pot sa deschid acel loc unde se baga CD-ul? Scuzati-ma ca nu am fost foarte explicita.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asta pentru ca nu are dvd-rw in el, cumpara-ti unul pe usb! happy

| idontcareeeeee explică (pentru Jipa95):

Uhm, poti explica mai bine te rog?

| Jipa95 a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Ce sa explic mai bine..laptopul acela nu detine un dvd rw in el, va trebuii sa cumperi unul pe usb : http://www.cel.ro/......0-black-l/

| DanielVălean a răspuns:

Exista o metoda, intra in my computer, si mai jos gasesti unitatea care citeste cd-ul (cred ca stii despre ce vorbesc) si dai clic dreapta pe ea, si mai jos apare Scoatere (asa imi apare mie pentru ca e in romana) si asa se deschide. Nu stiu cum zice in engleza la Scoatere acolo. Mai bine incearca-le pe toate si vei vedea ca se deschide.

| Jipa95 a răspuns (pentru DanielVălean):

Prietene, nu are dvd-rw, ce tot aberezi cu my computer si unitate optica daca laptop-ul nu are asa ceva?