| virus29 a întrebat:

Salut toata lumea >isteatanu stiu c sa fac ca nu pot sa imi citesc niciun email, cand dau pe acel pliculet la mess imi da eroare am instalat si mess-ul din nou dar tot degeaba... aveti vreo idee? mersi

Răspuns Câştigător
| ANNAx44 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com logheaza-te pe mailul tau. apoi dai la mail-uri :) Si le ai acolo :) funda?

2 răspunsuri:
| trompeta a răspuns:

Inta pe mail.yahoo.com. Scrie acolo contul si parola de la yahoo messenger dai sign in si apoi intri la Inbox ca acolo ai emailurile si le citesti. Funda?

| adri16 a răspuns:

Da un restart si poate isi revine