| StylesGirl a întrebat:

Hei! Iar o întrebare. Mi s-a închis facebook'ul pentru că nu aveam numele real. Şi aveam o pagină, pe care eram administrator şi mai aveam un ' Content creator '. Mi-am făcut alt cont şii, întrebarea e cum poate tipa care o content creator să mă pună admină? :-s Eram doar două admine. );

FUNDĂĂĂĂ!; 3

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mearga pe pagina respectiva, sa dea 'editeaza pagina' (e sus de tot) apoi 'gestioneaza rolurile de administrator'

| StylesGirl explică (pentru anonim_4396):

Păi da, dar ea e content creator şi nu merge. credeam că ştiţi şi altă metodă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StylesGirl):

Doar adminul poate face asta. Parca ai zis ca sunteti doua admine

| StylesGirl explică:

Ai înţeles greşit. Suntem două admine, una Administrator şi una content creator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StylesGirl):

Admin e prescurtarea de la administratorwinking
Incearca sa-ti redeschizi contul, fa contestatie sau ceva (nu stiu ce optiuni ai pentru ca n-am fost in situatia asta).