| Asdfghjkl16 a întrebat:

Hei! Imi poate spune cineva un site de pe care pot descarca Code Blocks versiunea 16.01 cu tot cu compilator? Din cauza asta a trebuit sa l dezinstalez si sa il caut pe cel cu compilatorul integrat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Nu are rost sa te chinui cu Code Blocks si dupa cu compilatorul, parerea mea este ca mai bine descarci un IDE (un code blocks care are si compilator si tot ce iti trebuie) de asemenea install-ul si adaugarea bibliotecilor noi sunt extrem de simple. Ai mai jos un link pentru un download gratuit.
https://sourceforge.net/projects/orwelldevcpp/