| Justsmile24 a întrebat:

Hei! imi puteti spune ce inseamna wireless ad-hoc network si daca prin aceasta pot da internet de pe PC(conectat la un router) pe tableta si cum. Dau funda tuturor celor care ma pot ajutahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe moduri prin care poti da mai departe net eu de exemplu am net prin cablu dar am 2 laptopuri si o tableta, netul ce o primesc prin cablu o dau mai departe prin wireless cu ajutorul unui program numit connectify