| lary1399 a întrebat:

Hei lume! As vrea sa imi iau un laptop cu memorie RAM de 4 GB si care sa nu aiba preinstalat Windows 8 (eu vreau Windous 7 neaparat). Din nefericire nu ma prea pricep la laptop-uri si as vrea sa fie mai bun ca o sa am mare nevoie de el. Cam ce imi recomandati?
Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite aici un model f. bun.
http://www.cel.ro/......40m-2gb-l/

| LucianP a răspuns:

Salut.uite,de aici iti poti alege ( http://www.emag.ro/......i5-v7020/c sa stii c a nu este mare chestie daca are windows 8, doar te uiti la cateva tutoriale, cel mai bine iti bagi pe telefon, si ti l schimbi singur.Prima oara e greu apoi, iti este usor :).

| lary1399 explică (pentru LucianP):

Nu am asa o mare problema cu Windows 8 doar ca o ruda care are Windows 8 spune ca ii gasesti greu anumite programe pentru ca nu sunt actualizate pentru el si asta o sa mai dureze ceva asa ca am o mica reticenta caci am cateva programe pe care eu vreau sa le instalez si nu stiu daca o sa mearga bine.