| BadResonance a întrebat:

Hei, lume! De cateva zile ma bantuiesc reclamele. :o De fiecare data cand incerc sa citesc manga sau pe orice alta pagina intru dupa cateva minute sau chiar secunde sunt trimisa pe o alta pagina cu reclame la jocuri, produse etc. De exemplu imi cere sa-mi actualizez versiunea la Media Player (normal ca imi cere sa descarc de pe pagina aia, care sunt absolut sigura ca e plina cu virusi) sau sa descarc nu mai stiu eu ce abureli de astea. Si ma enerveaza fooarte tare. Am scanat PC-ul de nu stiu cate ori dar nu am niciu-un virus.Am blocat cookie-urile, dar tot nu ajuta. Efectiv simt ca innebunesc! :'( Pana si pe TPU imi face chestia asta. Am cautat pe net doar ca nu gasesc nimic. Chiar m-am saturat de reclamele astea idioate.
Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Sunt prosti si virusi si recomand sa instalezi de pe internet "Bitdefender,, si sper ca ti-am fost de ajutor! si ti-am dat nota 10 pe intrebare pentru ca este o intrebare buna!

| presus a răspuns:

Ia AdBlock Edge. S-ar putea sa fie si de la adware, asa ca ia adwcleaner si da o scanare cu ala.
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/
Daca faceti click pe toate rahaturile si intrati pe toate porcariile de site-uri...

| JustinDaniel a răspuns:

Prostii, Media Player e de ****, copie si tu VLC player, fara reclame cel mai bun pot sa optimizezi bassu care vrei tu happy.

| rhino50 a răspuns:

Incearca cu AdBlock, e o extensie la google chrome pentru reclame.bafta!