| Chokoreto a întrebat:

Hei! Ma puteti ajuta, va rog? Se pare ca antivirusul meu, Avast, a detectat prin calculatorul meu SPAM. Multe emailuri identice intr-un timp foarte scurt, din ce am citit.Imi apar intruna foarte multe avertizari si selectez ca mailurile acelea sa nu fie trimise, insa, apar din nou si din nou. Nu le pot sterge...sau ce pot face? Probabil am un virus, dar nu stiu de ce nu imi apare optiune de stergere. Va rog, daca ma puteti lamuri. Dau funda, daca inteleg ce am de facut. Imi pare rau de exprimarea aiurea, dar nu ma pricep deloc la chestii din astea >>_.

1 răspuns:
| ioanalexandru a răspuns:

Adauga in lista yahoo adresele. ioan_yo2010 ioan_yo2008 o sa te ajut...