| BubleBluexD a întrebat:

Hei...Mi-am luat acum cateva sapt o perece de casti pentru telefon de la Vodafone pentru Samsung mi-au spus ca sunt dar cred ca-s de Iphone 5. Si azi nu mi-a mai mers o casca straight face Garantie n-am am la ele...Bonul fiscal nici pe ala nu stiu daca il mai am.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Le arunci.de ce nu ai pastrat bonul de casa? el era garantia!

| BubleBluexD explică (pentru express11):

Si ma puteam duce cu ele inapoi?

| express11 a răspuns (pentru BubleBluexD):

Normal sefa.bonul este garantia si dovada ca le-ai cumparat din magazinul respectiv.