| raulbos123 a întrebat:

Hei ..nu stiu ce are tastatura de la calculator...adica merge si las calculatoru vrei 20 de min fara sa apas pe tastatura si nu mai merge.ce pot face? Adica ii dau restart si scot aia din spate si o bag la loc si merge dar doar daca ii stins calculatorul. Poate fi si de la calculator? Apropo am mufa dinaia ..nu usb, dau funda pentru cine ma poate ajuta

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mufa aia se numeste PS/2. Cred ca tastatura este dusa. Ia-o si du-o la un prieten si incearc-o. Revino cu amanunte.