| pitika_1557 a întrebat:

Hei.puppy dog eyes. Am si eu o MARE problema. vreau sa ma joc pe mess pool sau chestii din aleabatting eyelashes. Si imi apare ceva cu Active X.si nu ma lasa sa joc.imi spune si mie cineva ce sa fac?puppy dog eyes Am incercat sa downloadez dupa net si tot nu merge.si nu as vrea sa reinstalez windows`ul...sad... FUNDA pentru cine ma ajuta si pe mine :*. ( scuzati categoria :d )

Răspuns Câştigător
| DanutzZz1996 a răspuns:

Downloadeaza java software, instaleaza aplicatia si apoi merge[sper]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu`i dai funda lui DanutzZz1996?
ti-a dat raspunsul. fii cinstitawinking