| RemusDD a întrebat:

Am o problema, nu stiu daca am pus bine categoria.
Am windows 8 si cand vreau să dau reimprospatare nu ma lasa, imi spune ca lipsesc fisiere, am actualizat la win 8.1 si la fel imi face, nu as vrea sa reinstalez win pentru ca am niste documente, as vrea un program sau ceva sa vad ce fisiere sunt lipaa, un program bun, am incercat cu sfc /scannow dar imi spune ca totul e ok. Ce as putea sa fac sa rezolv problema? pentru un raspuns care ma ajuta am sa dau funda. Multumesc

1 răspuns:
| PureAngel a răspuns:

Daca ti-a spus ca totul e ok atunci inseamna ca nu e instalat bine si trebuie reinstalat. In legatura cu docomentele, baga-le in telefon sau trimite-le unui prieten sa le tina pana ti-l reinstalezi. Sper ca te-am ajutat!