| IngeraşVerde a întrebat:

Hei.Pe oricine sun imi zice " Eroare de conexiune", Da, am credit. Ce s-a intamplat?

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Hei.
Treaba stă cam așa:
- Ai greșit categoria.

| IngeraşVerde explică (pentru hideaway):

Poftim?
Te rog nu fii nesimt/a.
Nu am gresit nici o categorie.
Era vorba despre telefonul meu, Nokia C3, care indiferent pe cine sunam imi spunea "Eroare de conexiune", dar bine don'soara. voi sterge intrebarea si o voi pune la T/a ca. dupa tine s-au luat si altii oh go on

| hideaway a răspuns (pentru IngeraşVerde):

Ce va mai place sa spuneți ca nu ați greșit categoria după ce întrebarea se muta la categoria potrivita... în fine oh go on

| IngeraşVerde explică (pentru hideaway):

Te rog nu fii mamrlanca.
Tin bine minte ca am pus intrebarea la categoria " Tehnologie", ai vazut tu prost si. alti s-au luat dupa tine.Nu mai comenta ca sa te aflii in treaba ca-ti dau "Raport"

| hideaway a răspuns (pentru IngeraşVerde):

Eu țin foarte bine minte că întrebarea a fost postată la "Totul despre TPU". Nu mai fă tu pe grozava, nu s-a luat nimeni după mine, ci doar a fost greșeala ta. De ce nu recunoști? Toată lumea a văzut că prima dată întrebarea a fost postată la categoria "Totul despre TPU". Așa că nu mai minții, pentru că sincer, pari chiar foarte drăguță, și nu dă bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.Aici se pun intrebari despre TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ţi-a căzut un ochi, de nu vezi să pui la categoria bună.