| bogdyi a întrebat:

am un telefon LG KU990i si ce setari trebuie sa fac ca sa pot sa ma uit pe youtube, ca cand intru si dau pe videoclip zice eroare la conexiune.
PLSSSSSSSSSSSSSSss

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Buna.Am si eu telefonul asta.Esti conectat la internet? Daca nu mergi intr-un parc undeva unde scrie Wairless si incearca.Eu am activat internetul si mergeau videoclipurile.Incearca sa suni in reteaua ta (Orange, Vodafone, Cosmote) sa vezi daca e activat.Succes si navigare placuta! Fundita?big grin

| bogdyi explică (pentru MeGustaaaaa):

In primul rand telu nu are wireless nu wairless,
2 este activat netu pot naviga pe google etc,
3 pot sa sun nu am treaba
4 nu se scrie wairless ci wireless

| bogdyi explică:

In primul rand telu nu are wireless nu wairless,
2 este activat netu pot naviga pe google etc,
3 pot sa sun nu am treaba

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Internetul functioneaza pe browser?
aici ai Vodafone.
https://www.vodafone.ro/......telefoane/
si iti trimiti mesaj cu setarile de internet.

| Justy9235 a răspuns:

Daca ai net sau ti-ai activat wi-fi, ar trebui sa mearga..., verifica asta inainte de a accesa pagina. Asa mi s-a intamplat si mie, dupa ceva timp si-a revenit.

| Molnar_Robert_1970 a răspuns:

Salut TPU, am un telefon LG KU990i ce setari trebuie sa fac ca sa pot folosoi facebok si yahoo messenger