| roxaa99 a întrebat:

Hei, recent mi-am luat o tableta si am vrut sa imi descarc aplictii din play store, dar nu mi se descarca, dau pe instalare si nu incepe instalarea, ce sa ii fac sa mearga?

1 răspuns:
| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Poate nu ai suficient spațiu încearcă sa ștergi ce e inutil. Ai conexiunea la internet poate fii o piedica sau poate ai setat tu ceva si trebuie sa dai permisie la fiecare descărcare. Încearcă sa ștergi Magazin Play si sa il instalezi iarăși de pe Google / browser ( asa a avut un prieten de-al meu o problema si in acest mod i-am Rezolvat-o. Sper ca te-am ajutat baftawinking