| Madaliinaaa a întrebat:

TPU! Aseara am primit de la parintii mei tableta pe care mi-o doream de ziua mea si am o problema. Nu am Play store pe ecran si cand caut pe google Play store ca sa descarc un joc scrie ca nu am nici un dispozitiv si nu merge sa descarc nimic de pe Play store. Stiti cumva ce ar trebui sa fac ca sa mearga sa descarc aplicatii? Multumesc, dau fundita.

4 răspunsuri:
| Madaliinaaa explică:

Tableta este cumparata din Spania si are android. Numele tabletei este miTab de la wolder.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tableta ta nu este android..si nu este play store ci google play

| Gabi05 a răspuns:

Specifica tableta pe care o ai.
Incarca sa intri pe net si descarci direct play store de pe net