| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Hei, salut.Am instalat de curand un programel de pe net care iti baga pe yahoo messenger niste emoticon-uri mai...perverse si acu nu reusesc sa le scot.Am reinstalat de 5 ori, dupa ce l-am dezinstalat ramaneau niste fisiere pe care le-am sters in speranta ca am gasit solutia dar aceste emoticon-uri revin imediat dupa ce instalez si intru in messenger.La programe instalate am verificat si nu se vede nimic. Vreo idee?big grin

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Daca nu ai nimic in contro panel.inchide yahoo messenger, intra in My computer->C->program files-> si sterge folderul de acolo cu programul care continea emoticoanele alea.iar daca nu merge sa stergi folderul.intri in safe mode, si il stergi asa.bafta!

| PopândăuIRătăcit explică (pentru SuperGirl122222222222):

Mai,programul l-am sters de vreo 2 zile si cand am dezinstalat yahoo! ramasese niste programe(care credeam eu ca raman si cand il instalez iarasi si de aceea nu se sterge) pe care le-am sters si l-am instalat din nou dar tot asa ramane.La control panel in instalari nu se vede nimic.

| SuperGirl122222222222 a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

In My computer...nu in control panel.c-> program files

| PopândăuIRătăcit explică (pentru SuperGirl122222222222):

Da,m-am uitat si acolo.Insa nimic...sad

| AmbarusAna a răspuns:

Intra la control panel la uninstall a program si acolo il gasesti sg am patit-o si eu happy