| Iulian_Alexandru_2000_exW5 a întrebat:

Hei salut am si eu o problema cu laptop-ul meu el este pe windows 10 si nu stiu ce s-a întâmplat.dar nu îmi mai merge numele si parola sa ma conectez, ce pot face? Trebuie sa merg cu el undeva sau pot rezolva singur?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ai gresit una din ele. De obicei se conecteaza cu adresa de e-mail ( de pe Microsoft) si o parola. Incearca cu mai multe parole. daca nu poti, intra fara conectare si ia legatura cu cei de la Microsoft si recupereaza-ti contul. Cred ca ai 30 zile la dispozitie pentru recuperare!