| lenesoi a întrebat:

Hei salut la toti am si eu o intrebare. am o chitara electrica si nu am amplificator la ea am pus-o la un sistem 5.1 volumul si merge dar tonul sa schimb nu.am inteles ca este un program ca sa pun chitara la microfon (eu am un laptop) si sa falosesc nu stiu ce program ca sa imi mearga sunete tonuri si tot ce e nevoie big grin
vreau un link de download la acel program cine stie daca se poate big grin si cum se foloseste. multumeschappy

1 răspuns:
| sykaTHEoNe a răspuns:

Guitar Rig
Amplitube
Aste is ale mai bune dupa mine