| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut. Vreau sa cumpar o Tableta Samsung Galaxy Tab P1010 doar cu Wifi si din moment ce nu stiu prea multe despre aceasta tableta in afara de partea multimedia as vrea sa stiu daca pot sa ma conectez la internet folosind o cartela telefonica cu internet activat.

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Lucian. Cu specificatiile banuiesc ca esti la curent. Ar mai ramane sa citesti cea mai importanta parte, si anume opiniile utilizatorilor pentru tableta Samsung Galaxy Tab P1010: http://goo.gl/xRWSy. Cumparatorii care l-au folosit deja, isi pot exprima cel mai bine parerea despre plusurile sau minusurile produsului. Dupa parerea mea e o alegere foarte buna.
Succes;)

| andypandy a răspuns:

Iti recomand un Dell streak 7(daca vrei tot cu ecran de 7") pentru ca are tegra 2.Sau, poti sa iti cumperi Samsung galaxy tab 10.1. P1010 e veche, nu ai sa mai primesti updateuri la ea.