| AliinF a întrebat:

Salut, Detin un Samsung Galaxy Fit si am o mica problema: nu merge sa ma conectez la internet de pe telefon folosind USB, nici chiar cu PA mobile activat

Răspuns Câştigător
| AngelOfPain a răspuns:

Trebuie sa ai instalat Samsung kies. Kies ofera driverul usb de care are nevoie pc pentru a recunoaste telefonul
Il poti descarca de aici : http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml

1 răspuns:
| AliinF explică:

Am downloadat si instalat ce mi-ai spus tu. Am conectat usb-ul, dar tot nu merge sa ma conectez la internet.