| AvoidingFailure a întrebat:

Hei. Sper sa ma puteti ajuta..am o problema in incarcarea unor pagini web. De la un timp Mozilla se deschide extrem de greu in comparatie cu celelalte browsere ceea ce este ciudat pentru ca de obicei se deschidea foarte rapid. Cand deschid numai anumite pagini web in prima faza acestea se incarca partil iar dupa un timp indelungat toata pagina dar nu asa cum ar trebui, iar la altele nu pot intra deloc spunand ca probabil e momentan indisponibila sau sa verific conexiunea la internet. Si pe celelalte browsere am aceeasi problema cu aceleasi web-siteuri. Pana in momentul de fata totul imi functiuna foarte bine. happy Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| bms0Mario a răspuns:

Buna!
Poti sa-ti reinstalezi windowsul happy.
Sau incearca sa-l resuscitezi temporar cu malwerebytes Anti-malware (cauta pe google, instaleaza, ruleaza happy ).
Spor!