| inconscient a întrebat:

Hei, stiu ca va suna aiurea aceasta intrebare, dar:
vreau sa imi fac cont de youtube si nu stiu daca sa pun sau nu numarul de telefon...
Si inca ceva, apare pe facebook daca comentez la un videoclip sau dau like?

Răspuns Câştigător
| QchiuQ a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, e ca si contul de pe Facebook.

Numarul de telefon chiar ti-as recomanda sa-l pui pentru ca daca cei de la Youtube vad ceva neinregula pe cont te anunta si iti schimbi parola.Sau atunci cand iti uiti parola...

Pe Facebook nu apare daca comentezi ceva sau dai like happy

6 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Poti sa pui numarul nu il vede nimeni.(e o metoda de siguranta cand uiti parola)
Apare doar daca te inregistrezi cu facebook daca nu, nu apare!

| inconscient explică (pentru LeMike):

Dar se plateste ceva?

| LeMike a răspuns (pentru inconscient):

NU nu se plateste e gratis 100%!

| Cadillac a răspuns:

1.Iti poti pune cu cea mai mare incredere numarul de telefon nu il va mai vedea nimeni, este o metoda a celor de la google pentru a iti recupera parola!
2.Nu,nu vede nimeni pe facebook ce faci tu pe youtube!

| inconscient explică (pentru Cadillac):

Si inca ceva: platesc ceva?

| inconscient explică (pentru QchiuQ):

Mersi mult.

| QchiuQ a răspuns (pentru inconscient):

Nu trebuie sa platesti nimic, e ca si contul de pe Facebook.

Numarul de telefon chiar ti-as recomanda sa-l pui pentru ca daca cei de la Youtube vad ceva neinregula pe cont te anunta si iti schimbi parola.Sau atunci cand iti uiti parola...

Pe Facebook nu apare daca comentezi ceva sau dai like happy