| EUiubesc a întrebat:

aceasta intrebare trebuie sa o citesti si tu! Mi-am facut demult un cont pe TPU, si mi-am pus ID-ul fratelui meu(eu nu am ID pe messenger, puteti sa radeti, dar parintii nu ma lasa sa imi fac unul) pentru a-mi putea face contul. Mi-am uitat parola pentru. ca am fost in Spania sa il vad pe tata si nu am putut intra pe TPU. Cand m-am intors acasa, ca sa mi se trimita un mesaj pentru a mi se aminti parola am pus ID-ul fratelui meu, cum imi cerea. am asteptat 7-8 zie sa primesc mesajul acela si nu l-am primit decat dupa 14-15 zile(nu mai stiu sigur). Acesta este un cont nou si nu mi l-am putut face decat cu un ID inventat pe moment! La cate conturi cu alte ID-uri mi-am facut, am si uitat cum se numea primul! nu prea am timp sa stau pe acest cont fara aprobare asa ca vreau expicatii rapide!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Atunci îţi recomand să trimiţi un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact şi să discuţi cu Cristina, administratorul site-ului. Te va ajuta.
Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Explicaţii? Ce fel de explicaţii? Zici că ţi s-a trimis deja e-mail-ul cu o parolă nou, atunci nu văd care e problema.
Alege-ţi un cont, salvează-ţi/notează-ţi parolă undeva şi renunţă la celelalte (n-ai voie să ai mai mult de un cont pe TPU)!
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si totusi ce vrei? Nu vad nici o intrebare. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg ce anume vrei?

| EUiubesc explică:

Cand am primit mesajul, am facut orice mi-a cerut, si, dupa ce mi-am schimbat parola, spunea ca ID-ul acesta nu este cel pe care il aveam eu la cont(adica al fratelui meu)! si acum nu mai pot intra in acel cont, nu pot sta mult pe acesta, sunt pur si simplu PRAF!

| EUiubesc explică:

Mersi mult tuturor! toti m-ati ajutat intr-un fel! mi-ati amintit ca uitasem sa intreb ce vruiam sa intreb! Greseala mea! big grin