| GDY a întrebat:

Am cumparat din Anglia un laptop cu windows 7, problema este ca ei mi-au dat laptopul cu windowsul gata facut, iar backup-ul pentru windows si drivere a trebuit sa mi-l fac singur, iar eu as vrea sa imi bag pe el windows xp, deoarece 7 nu e bun pentru ce imi trebuie mie, iar daca ii fac setarile, sa fie pentru ce imi trebuie mie, merge tot la fel. Daca poate sa imi ofere cineva vreo solutie, deoarece pe acele DVD uri cu backupul e si windows 7

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Solutia este sa-ti faci un CD bootabil cu windows XP descarcat de pe internet si sa reinstalezi windows-ul. XP-ul nu mai are asistenta tehnica de 2 ani asa ca o sa-ti fie putin mai greu la instalare daca nu ai CD cu drivere pentru laptopul tau. Asta e singura solutie ->>>reinstalare windows XP.