| DanyElla98 a întrebat:

Hei TPU
Am dezinstalat cateva aplicatii de pe laptop...si cand bag cablu de la net nu imi mai apare gen"conectat la internet" si nu imi apare nici retele wifi...imi arata "rezolva problema" si ca trebuie resetat... dupa ce il resetez zice ca problemele nu pot fii rezolvate pentru ca am instalat un antivirus...dar eu nu il gasesc niciunde straight face ma puteti ajuta va rog, dau funda
Ps:

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sters driverele placilor de retea, instaleaza le la loc

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Reinstaleaza driverele! Daca nu te pricepi de ce iti bagi nasul?

| DanyElla98 explică:

Costi, si cine esti tu sa ma critici?

| DanyElla98 explică:

Cum le instalez inapoi daca nu ma pot conecta la nici o retea wifi?