| わたなべ久美子 a întrebat:

Am iphone si mi-am facut un id Apple nou pentru ca pe cel vechi il foloseam impreuna cu mama.Problema este ca nu pot sa updatez aplicatile pe care le am pentru ca imi apare id-ul vechi, dar pot sa imi descarc alte aplicatii. Funda :3

Răspuns Câştigător

Iti apare ID-ul vechi pentru ca acele aplicatii au fost instalate de pe ID-ul vechi. Daca vrei sa scapi de acesta problema reinstaleaza aplicatiile respective de pe ID-ul nou. happy