| Patycelu20 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor.am tot incercat sa imi pun muzica pe iphone prin itunes si imi spune ca l-am sincronizat la mai multe calculatoare (asa este) si din asta nu mi se pune muzica in iphone, ajutor va rog? ce pot sa fac app mi-am instalat iar itunesul si na mers la nimic si scuze de categorie! va rog ajutorrr

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| Patycelu20 explică (pentru anonim_4396):

Nu are dar pe aia am nimerito... sti cum sa ma ajuti sau doar ai scris ca sa fie scris?