| BMTHMada a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns.Dau FUNDA! Deci mi s-a furat pagina Me Gusta [Ro] si am id-ul si parola de la email-ul pe care am facut pagina..Acum nu stiu cum sa mi-o recuperez.

HELP ME! sad

3 răspunsuri:
| XTreme00 a răspuns:

De recuperat nu cred ca poti, dar poti sa-ti faci cont nou, sau de recuperat totusi poti cauta pe forum.Cei de acolo stiu mai bine.Bafta si funda daca vrei.

| PAmy99 a răspuns:

Deobiceei cand ti faci un id de mess iti pun niste inrebari, daca vrei sa iti recuperezi id-ul de mess treie sa stii raspunsul la intrebarile resective....asa iti poti recupere si pagina pe Me Gusta!
funda? happy

| Vlad43 a răspuns:

Poti lua legatura cu asistenta de la FB.