| BMTHMada a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns.Dau FUNDA! Deci mi s-a furat pagina Me Gusta [Ro] si am id-ul si parola de la email-ul pe care am facut pagina..Acum nu stiu cum sa mi-o recuperez.
HELP ME!

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva. Sper sa-ti recuperezi totusi pagina sad

| ionutk9 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la suport si spune-le ce ai patit trebuie sa ai optiunea asta.

| Zatharra a răspuns:

Nu ştiu soluţia la problema asta dar vezi cum faci să postaţi din nou pe pagină. Chiar îmi plăceau meme-urile voastre! Sper să reveniţi în curând!

| maly00 a răspuns:

Poti vorbii cu mai multe pagini si sa le rogi sa te ajute...Sa vorbeasca cu fanii paginii tale si sa ii ceara celei care ti-a furat pagina sa ti-o dea inapoi.Eu asa as proceda big grin