| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Am New PC Studio pentru Samsung Star.Sa va zic care e problema:
Deci, eu deschid New PC Studio, si vreau sa deschid si acea mica iconita cu un telefon pe care daca as apasa mi-ar deschide toate fisierele din telefonul meu pe monitor si as putea sa pun fisiere din calculator pe telefon sau din telefon pe calculator. Ei, mie nu mi se deschide iconita.Si stau, si astept, si dupa imi zice : Aplication failed, reopen Samsung New PC Studio.Eu il deschid si tot asa imi face.
Ce as putea face ca sa pot sa il deschid? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LifeIsFullOfColour a răspuns:

Lasa ca te ajut cand vin la tine...big grin

1 răspuns:
| tvictory68 a răspuns:

Intra pe samsungapps, downloadeaza programul pentru telu tau