| only me a întrebat:

am o imprimanta cannon mp250 si imi apare e05. am mai avut eroarea asta si in trecut si am rezolvat`o fara sa imi cumpar cartuse noi dar nu mai stiu cumlaughing. help.

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

Daca imprimanta merge, probabil ca era doar o eroare de software sau de fapt avusese imprimanta o problema pana ai umblat tu pe-acolo. happy

Nu trebuie sa iei cartuse noi parca, poti sa le umpli cu o rezerva... nu stiu happy. Insa nu e ceva ce ar trebui sa te bata la cap. Erori nefondate apar tot timpul