| forsaken99 a întrebat:

Sallut am o imprimanta Cannon MP250 abia am cumparat cartuse pentru cerneala dar tot nu merge am instalat CDul si l-am reinstalat da tot nu merge aveti ceva propuneri? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

Cum adica nu merge? Nu se aprinde sau ce? Mai multe detalii daca vrei ajutor.

| forsaken99 explică (pentru BeYourSelf7):

Se aprinde dar foaia iese goala i-am dat sa printeza si inainte mergea :/

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru forsaken99):

Am avut si eu aceeasi problema.dar eu am lasat'o u ntimp asa fara sa umblu la ea ca nu am mai avut nevoie s idupa a mers singura. uita-te prin setarihappy cred ca ar fi nevoie