| Anasthasia a întrebat:

Hei TPU, am o imprimanta Epson Stylus Office BX300F, si mi s-a terminat saptamna trecuta cartusul negru, si am acceptat sa foloseasca albastru in locul sau. Ieri am cumparat cartus negru si l-am pus in iimprimanta. Problema este ca nu il recunoaste, adica inca foloseste albastru. Cum sa o setez inapoi, sa le foloseasca pe toate? putin ajutor, va rog

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi ca ai pe undeva prin status monitor optiunea de a da disable la chestia asta.Cred ca se numeste "quality option" sau ceva de genul. Incearca sa intrii la optiuni sa vezi.