| CsDg_Ana_Maria_1993 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare. Am dezinstalat din greseala Magazin Play. Ce as putea face sa il reinstalez?

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Descarca aplicatia Google Play Store de pe net in format apk. Bag-o in telefon printr-un unul dintre aceste moduri: ori o descarci direct de pe telefon, ori descarci pe calculator si o bagi cu cablul usb, ori dupa ce ai descarcat aplicatia in PC o incarci pe Google Drive si o descarci de acolo cu telefonul. Daca o sa descarci o versiune mai veche, ar trebui sa-ti ofere posibilitatea la update la intrarea in aplicatie. Incearca.

| Seby90 a răspuns:

Nu ai dezisntalat-o, in cel mai rau caz ai blocato, intra la steari si la aplicatii, dai scroll in jos de tot si o gasesti acolo, deblocheazo si fa-i updateuri.

| Adi_Adi_1991 a răspuns:

Scrii pe net dowload...

| mihaighiuzan12345 a răspuns:

Nu ai cum s-o dezinstalezi... e o aplicatie preinstalata... pote ai blocato