| pegasus123 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare am mai pus-o o data si mi-a raspuns nelu dar tot nu a mers cand conectez mausul la pc spune usb device unnecognize sau asa ceva si mai zice Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43) nu stiu ce are un prieten mi-a spus ca i-am dezinstalat driverul din greseala asta e daca da stiti unde pot gasi un driver pentru Micro Traveler M/N:GM-080014 va rog ajutati-ma dau funda

P.S scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

In cazul asta iti descarci de pe net un windows si il faci bootabil pe un DVD, si ai rezolvat problema! Bafta!happy

2 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Baga CD-ul bootabil cu WINDOWS si dai Startup Repair.

| pegasus123 explică (pentru Bogdanovici24):

Asta e problema am leptopul din Italia si cand l-am primit nu am primit si CD-ul cu windows

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru pegasus123):

In cazul asta iti descarci de pe net un windows si il faci bootabil pe un DVD, si ai rezolvat problema! Bafta!happy