| Unicornaş a întrebat:

Hei TPU.
Am o mare problema cu toate grupurile de pe Facebook. Nu intru eu des pe el, dar si cand intru, e plin de poze de pe anumite grupuri, in care eu nu m-am bagat. Cum as putea iesi din toate cat mai usor posibil si cum as putea face in asa fel incat sa nu ma mai poata adauga nimeni in altele?

3 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

La grupurile in care probabil adminii te-au adaugat, ai optiunea de a iesi din grup. Pe fiecare in parte. Si daca imi amintesc bine, exista si varianta de a nu te putea adauga din nou. Nu stiu, (poate exista) cum sa nu fii adaugat in altele.

| Unicornaş explică (pentru kopli):

Sa ies din fiecare in parte, stiam cum. dar ma gandeam ca e o varianta mai rapida sa ies din toate odata laughing
multumesc frumos

| kopli a răspuns (pentru Unicornaş):

Nu este.