| MrsAllAmerican a întrebat:

Am o problema la Facebook messenger, nu pot crea grupuri si nici nu pot adauga persoane in grupurile pe care le adiminstrez. Nu imi apare niciun mesaj de eroare, ci pur si simplu nu merge. Stiti vreo solutie sau stiti daca e de la ei si se rezolva in cateva zile?

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Se poate să îți fi interzis Facebook sa mai creezi grupuri pentru că poate ai încălcat reguli ale Facebook. Dar așteaptă, poate vei avea voie. Dar până atunci trimite problema celor de la Facebook prin raportari probleme și îți vor răspunde daca e ceva serios.