| SalutTpu a întrebat:

am o problema! am un laptop acer, aspire 1410 nou (dar nu mai am garantia) Il pot deschide dar nu pot misca mouse-ul. Am incercat sa conectez un alt mouse dar tot nul pot misca. Va rog sa ma ajutati. pot intra in control panel din tastatura. astept cat mai multe raspunsuri! mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asta.Am incercat de m-am saturat,pana cand, fratele meu a scos bateria laptopului si dupa a reintrodu-so, si minune! Mouse-ul mergea din nou!

2 răspunsuri:
| ilydude a răspuns:

E mouse cu... usb?!
sau... doar cu un mini usb pe care`l introduci in laptop si poti pleca cu mouseul pana in camera cealalta?

conteaza, pentru ca la alea [a2a]... au buton dedesubt.happy

| DiNiSka a răspuns:

Este problema in conexiunea dintre mouse si calculator
ashaca daca nu ai garantzie trebuie sa-l duci la reparatie ))))))))00