| DenisaMaria288 a întrebat:

Hei TPU, am o problema cu reclamele.De vreo două zile îmi apar niste reclame ciudate pe YouTube.Adica îmi apare și pe videoclip dar și între videoclipurile de mai jos, dacă înțelegeți.Caut YouTube,se incarca, apoi se incarca iar și apar și reclamele alea printre videoclipuri.Am AdBlock Plus dar tot îmi apar, iar unde scrie ABP îmi apare gen 65 sau 56(nu știu cum să explic, gen 65 in this Page)Am reinstalat Chrome dar tot la fel e.Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o vreme ABP nu mai blocheaza tot.
Recomand Ublock.
Daca nu se rezolva da o scanare cu asta::
https://www.malwarebytes.com/mwb-download/
Si cu asta:
https://www.bitdefender.ro/solutions/free.html
Bitdefenderul sa-l lasi pe pc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi KickAssApp, e oarecum un AdBlocker doar ca este o solutie mai extrema.
Ai aici un tutorial: www.youtube.com/watch?v=ACKvhakcSUQ

| xByte a răspuns:

Recomand sa folosesti browser-ul opera. Are adblocker + vpn inclus, si adblocker-ul ala integrat in browser chiar isi face treaba