| Anca30987 a întrebat:

Am o problema cu tableta merge foarte greu. Imi puteti recomanda un antivirus bun sau ceva ce ma poate ajuta?

OFER FUNDA.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza AVG free pentru tableta si CCleaner din Magazin play. Fa o scanare cu el, dezinstaleaza tot ce-ti spune el, si fa o curatare de fiecare data cu CCleaner. Uite:
https://play.google.com/store/search?q=CCleaner&c=apps
Clean Master si AVG

| MskDesign a răspuns:

Antivirus-ul cu siguranta nu iti va usura sistemul de operare de pe tableta ci il va ingreuna.Pe toate sistemele (PC Desktop, Laptop, Tablet sau SmartPhone) devin putin mai grele odata cu instalarea unui antivirus. Dupa mine ar trebui sa dai un recovery sistem si sa veci ce configuratie are acea tableta.Antivirusul este bun, nu zic nu, dar este pentru a proteja sistemul de relele de pe net.

| heAdgN a răspuns:

Eu iti recomand Bitfender
Uite link http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| deea123450 a răspuns:

Buna! Am si eu o tableta care are un program antivirus foarte bun se numeste Bitdefender. Sper sa iti fiu de ajutor! Zi buna! : )