| piticot a întrebat:

Ciao.Am o mare problema in gasirea unui antivirus care sa ma multumeasca.Am pus Northon si merge pc-ul greu, Kasperski nu ma multumeste, cu Avast au intrat virusi in calculator desi a rulat continua.Imi puteti recomanda un antivirus cu care sa nu am problemele mentionate? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anume nu te mulțumește la Kaspersky?
Altă variantă ar fi să încerci BitDefender.

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Incearca Avira
http://www.free-av.com/

| dan11 a răspuns:

Norton 360 da-i aprobare din firewall si chiar daca-ti ocupa mdin ram esti sigur mai ales ca faci plati si tranzactii online. eventual mareste ram-ul.

| piticot explică:

Luchass kasperski nu ma protejeaza de spiwar si de fraude.Eu folosesc mult tranzactii si plati online.Acest antivirus imi da impresia ca nu este complet. Poate gresesc dar este parerea mea despre el.

| piticot explică:

Luchass multumesc.Am cautat si citit despre Bit Defender.Cred ca este exact ceea ce imi trebuie, imi ofera siguranta ce am citit despre el si in plus fata de Avast ofera protectia identitatii. Mi se pare super.Multumesc

| BiiBiis a răspuns:

Nod32 V4winking e cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avast si sunt foarte mulțumită de el

| raulr a răspuns:

McAffe sau McAfee (nu mai stiu exact), tin minte ca era bun cand l'am avut eu. Dar asta acum muuulti ani. incearca AVG. Se descarca gratuit si am vazut ca e folosit de cateva persoane care cica s'ar pricepe la d'astea.