| yoyoalecs a întrebat:

Am o problema la opera, mai ales de cand am instalat ultima versiune 12. Dau sa se stearga istoricul,se sterge, apoi cand intru din nou, apare ca si cum nu ar fi sters.Nu ca ma uit pe nu stiu ce site-uri, nu va ganditi la prostiilaughing, doar ca din cand in cand il mai sterg! Help! Funda mareeee! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| davidov a răspuns:

Am avut aceeasi problema, n-am reusit sa rezolv nimic pentru versiunea Opera 12. , asa ca am instalat peste Opera12(fara sa-l dezinstalez.,...un fel de upgrade) o versiune mai veche Opera 11.64, il gasesti pe dc++, asa am reusit sa-mi rezolv problema si sa-mi pastrez intacte adresele din bookmarks sau site-urile din bara de sus (asta daca folosesti "Continue for last time") si cred ca n-o sa-i mai dau update, decat poate la o alta versiune superioara celei de 12!

1 răspuns:
| QuickWitted98 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, chiar sunt curios ce raspunsuri o sa primesti.