| GabyBackflip69 a întrebat:

Hei TPU am o problema nu se mai aude sonorul la pc si nu stiu de ce, driverele sunt instalate si am windows 7 si jos imi arata ca sonorul n-are nici-o problema: file:///C:/Users/Gaby/Downloads/Untitled.png si am schimbat si boxele si acelasi rezultat.
Va rog cine ma ajuta va primi funda happy

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca o poza trebuie s-o uploadezi pe net ca s-o vedem Linkul ala este in PC la tine si noi nu putem intra.

| GabyBackflip69 explică (pentru Salontanul):

Scuze nu prea le am cu chestii din astea sad

| Salontanul a răspuns (pentru GabyBackflip69):

Intra aici: http://www.filehost.ro/
Intra acolo unde scrie: "alegeti fisierul", il cauti in computer, il uploadezi si apoi imi dai linkul acela cu http. care apare in partea de jos unde scrie adresa fisierului dumneavoastra.
Uite: http://www.filehost.ro/30607281/1239439_611117205646107_1528548061_n_jpg/

| GabyBackflip69 explică (pentru Salontanul):

Uite: http://www.filehost.ro/30609254/Untitled_png/ in timpul ala ascultam o melodie pc-ul imi arata ca sonorul n-are nimic cu toate ca nu se aude.

| GabyBackflip69 explică (pentru Salontanul):

Si mai e ceva in pc mai am un loc unde pot sa introduc castile asa ca am incercat, dar tot nu se aude.

| RAY a răspuns:

Si eu am patit asta am cautat drivere pe net recomand drive pack solution, am gasit unu si le-am descarcat, placa de sunet daca nu a acceptat driverul lui win 7 nu merge,apoi vezi mufa, firul de la boxa, chesti de astea marunte un everest sa vezi ce placa ai de sunet, daca e integrata in lacade baza nu o poti schimba dar poti pue alta dedicata, pacat ca nu pot vedea ce anume e la pc tau asa nu prea stiu

| GabyBackflip69 explică (pentru RAY):

E ciudat adica imi mergea pana acum si dintr-o data gata nu mai merg sad

| GabyBackflip69 explică (pentru RAY):

Si everest il am dar nu stiu cum sa fac sa vad ce placa audio am.

| GiKx8 a răspuns:

1. esti sigur ca ti-ai instalat placa audio?
2. esti sigur ca ai conectat bine mufele? (jack-urile)

| GabyBackflip69 explică (pentru GiKx8):

Da sunt sigur mai ales ca imi arata pc-ul ca sonorul n-are nimic