| JustABelieber a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0.Azi-dimineata in timp ce ascultam muzica ecranul s-a facut negru.Muzica inca merge in prostie dar ecranul nu se mai aprinde.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Tare! as vrea sa vad cum scoti tu bateria la Samsung galaxy tab.
incearca sa tii mai mult apasat butonul de aprindere ca sa-l resetezi fortat. poate fi o simpla eroare de soft si sa functioneze in continuare sau sa se fi ars ceva si trebuie sa o duci la un service sau in garantie.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Încearcă să-i scoţi bateria, reporneşte-l şi vezi dacă se aprinde.
Dacă nu, înseamnă că trebuie dus la un service.
Pa-pa.

| al3xander a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Tare! as vrea sa vad cum scoti tu bateria la Samsung galaxy tab.
incearca sa tii mai mult apasat butonul de aprindere ca sa-l resetezi fortat. poate fi o simpla eroare de soft si sa functioneze in continuare sau sa se fi ars ceva si trebuie sa o duci la un service sau in garantie.

| mnthseby a răspuns:

Service