| Ali191 a întrebat:

Hey, imi cer scuze de deranj, dar am o intrebare urgenta. Din greseala mi-am blocat tableta Samsung Galaxy Tab2 10.1. Eram pe FB si discutam sms cu niste prieteni. Si mai ascultam si muzica. Deodata s-a oprit si niciun buton nu merge, si este un fel de fosnet galagios (de la muzica ce o ascultam). Va rog mult, cei care se pricep, ajutati-ma! Fundita si voturi :*

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Poate nu ai apasat bine apasa pana simti ca face un click cu un ac ceva

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Lasa-ti sa functioneze o singura functie, ori asculti muzica sau sa scrii prin chat!

| Ali191 explică (pentru untu):

Pai da, da acum ce sa fac? Ca nimic nu functioneaza?

| shannygelu a răspuns:

Vezi pe butonul de reset sa tii apasat si se restarteaza

| Ali191 explică (pentru shannygelu):

Hmm) am tinut deja multe secunde in sir, dar nu functioneaza nimic, nu stiu ce sa fac! ajutati-ma va rog!

| Ali191 explică (pentru shannygelu):

A mers! Mersi mult de tot! :*

| Ali191 explică (pentru shannygelu):

Acum iarasi am patit-o, si am apasat de mai multe ori tare tare butonul de repornire, dar nu reactioneaza.ce ar trebui sa fac? miine dimineata va fi in regula?

| shannygelu a răspuns (pentru Ali191):

Eu zic ca totusi tu fortezi tableta sa faca multe operatiuni ca un laptop si asculti muzica si vb pe facebook totusi e tableta nu pc fa cate o operatiune pe rand si asa nu se mai blocheaza

| shannygelu a răspuns (pentru Ali191):

Poate nu ai apasat bine apasa pana simti ca face un click cu un ac ceva