| PastramăDeElefant a întrebat:

Am o tastatura MIcrosoft wireless si nu am stickul de conectare la pc, am si un mouse la fel ( wireless).Ce as putea sa fac sa conectez la pc!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

E ca si cum ai intreba cum sa folosesti tastatura fara sa bagi cablul usb la calculator laughing)))) oricum mai incearca!

| PastramăDeElefant explică (pentru lpavel):

Ai o besina si un parts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori faci rost de acel emiţător, ori de unul care să emită pe aceeaşi frecvenţă şi să dispună de aceleaşi capacităţi ca cel original. Varianta a doua e aproape de imposibil, varianta 1 nu ştiu cum o rezolvi, poate doar pe vreun site cu componente la mâna a doua, aşa că deocamdată ai o tastatură şi un mouse cu care nu ai ce să faci.

| fasole1 a răspuns:

Incearca prin bluetooth, daca are aceasta functie, daca nu te duci la un magazin de specialitate si intrebi de un stick pentru modelul dorit. Bafta!