| Anonnnnn a întrebat:

Hei TPU.am probleme cu telefonulstraight face. e un smamsung 5230.problema e ca ieri am primit o melodie prin bluetooth, iar acum, cand vreau sa o ascult mi se inchide telefonul, iar apoi se deschide.
de fiecare data cand dau pe melodie, mi se intampla asa.
[faza e ca eu vreau sa stiu oarecum ce se intampla, ca as putea sa`mi bag si eu melodie]
da, deci, ce s`a intamplat cu telefonul meu?straight face

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Sa sti ca virusi pot avea sh tel... daca ai noroc sh e pe krd mel poti reformata krdul alta explictzie nu mai am ca asa mi s-a intamplat sh mie dar eu am avut noroc ca era mel pe krdul de date