| anonim_4396 a întrebat:

Am tot încercat astăzi să pun un comentariu pe YouTube. Eu îl scriu, îl postez și când revin să verific, comentariul meu nu mai e acolo. Efectiv am încercat de mai multe ori. De câte ori îl postez dispare. Și îmi apare "eroare necunoscută".
Cum să fac să nu îmi mai dispară comentariul respectiv?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Ai cont pe Youtube si postezi comentariile de pe cont? caci daca nu ai cont si nu postezi de pe cont nu te lasa.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Am cont și mă lasă să pun comentarii. De obicei îmi rămân, însă unele dispar pur și simplu. Gen eu scriu ceva, îl postez, apare ca și cum ar fi postat, și dacă revin peste 1 minut el nu mai e acolo.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e f interesant mie nu m -i s-a intimplat niciodata